Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Forum rules


Cautati Voturi si Apasati Semnul +
||
\\//
Image

pt chrom




 [ 4 posts ] 

Sebby

Junior Plus
User avatar
  37
  Sun Sep 25, 2011 11:42 am
sterge topicul , fa ce vrei... dar sa dai destroy pt spawn de he unuia dintre cei mai activi jucatori de pe server arata multe despre caracterul tau ( Chrom ) ..... nu mai am de gand sa joc pe serverul asta cu toate ca imi place serverul.... de asta e serverul gol... numai eu cate nerdeptati am avut de indurat e pe urma ta si altor admini.... bafta si ma astept sa stergeti acest post pe motive de nerespecatre a modelului sau orice alt motiv ca sa nu mai vada nimeni...bafta
p.s. stergeti si contul de pe forum ca nu mai am de gand sa intru
p.s. 2 poate te asteptai sa te injur sau sa ma comport aiurea..... nu imi sta in caracter sa fac asa ceva... am o varsta... poate ar trebui sa te gandesti si tu sa te comporti cum ar trebui un team-leader ca doar esti in fruntea unui team.... bafta


Foaie Verde Castravete Ti-am Dat Headshot Prin Perete, Nu E Cod E Doar Bulan Dar Adminul Mi-a Dat BAN


Chrom

Server Owner
User avatar
  881
  Tue Mar 29, 2011 5:33 pm
1. acel spam de HE-uri pe care il practici, a fost reclamat de catre mai multi jucatori

2. si cu mine de fata ai practicat acel "sport extrem" fara nicio jena...nu cred ca mai era cazul de avertizare, daca nu cunosti regulile atunci nu avem ce discuta

3. am vrut sa-ti dau un mic temp ban dar cand m-ai mintit in fata ca tu defapt luai gloves si nu cumparai HE, cand eu defapt eram pe tine ca spec si cumparai HE cand doreai...nu m-am putut abtine, meritai ce ti-am dat

4.
Sebby wrote:
dar sa dai destroy pt spawn de he unuia dintre cei mai activi jucatori de pe server arata multe despre caracterul tau ( Chrom )


daca tu crezi ca este normal sa faci spawn de HE atunci te inseli...am fost prea intelegator cu voi, tu nu realizezi unde gresesti asa ca ti-am aratat eu..


k3nT

Member
  198
  Mon Oct 29, 2012 5:12 pm
Regulile sunt facute pentru a fi respectate si de a avea un joc mult mai placut si aviz celor care nu stiu inca regulile acestui sv


Chrom

Server Owner
User avatar
  881
  Tue Mar 29, 2011 5:33 pm
sebby esti binevenit oricand, atata timp cat intelegi regulile serverului si le si respecti

T/C




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: