Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Forum rules


Cautati Voturi si Apasati Semnul +
||
\\//
Image

Scoateti Adminul Lui Floryn




 [ 7 posts ] 

01.

Junior
  14
  Mon Jan 10, 2011 9:43 pm
ick-ul tau :01.
Nick-ul acuzatului :Floryn
Data/Ora:21:20
Motiv :Mia dat destroy fara motiv din parere de rau cas mai bun ca el... asa ceva nu se face!
IP acuzat / Steam Auth ID (*) :
Dovada :nu mia facut nici poze nici demo nimik!
Alte mentiuni: Ii un admin Neserios asa ceva nu se face! Daca nu stie juca sa se apuce de sah nu sa de`a destroy ca asa are el Chef!!! Am sa rog sa se ia Masuri in Privinta Asta! Multumesc!


Chrom

Server Owner
User avatar
  881
  Tue Mar 29, 2011 5:33 pm
01. wrote:
Data:26.01.2013 - Numele jucatorului: 01.

Nick: 01.
Data/ora cand ai luat ban:26.01.2013 20:25 ........
IP-ul / Steam Auth ID-ul vostru: ........
Alte mentiuni: (daca aveti) Nam putut sai trimit pozele si a zis sa le postez pe forum Dar nu ma lasa sa le postez nici aici daca poate sa`mi zica cineva din ce cauza ca sa le pot pune! ms.!


fara poze date direct sau in cel mai scurt timp nu discut, tie ti-a luat 4 zile !

jean82 wrote:
nume:01.
ip: nu am apucat sa-l iau
motiv:silent
dovada: http://www.girlshare.ro/32154368.4
alte mentiuni: mi se parea ca trage ciudat la unele faze din 1-2 gloante hs..


sa mai adaug ca, inca nu ai primit unda verde, adica unban pentru prima reclamatie, si tu totusi ai intrat pe server avand IP dinamic?

eu l-am rugat pe floryn sa-ti dea ban, pana nu se clarifica situatia, primesti BAN de fiecare data cand esti vazut pe server


01.

Junior
  14
  Mon Jan 10, 2011 9:43 pm
Ip dinamic am de la net ce vrei sa fac/:)... sunteti culmea.... Si ce dureaza sa se clarifice? sunteti foarte nesriosi... si ban ii una si Destroy ii alta... Si daca dau hs.. dintru singur glonte dau ca stiu juca nu ca am aim sau ce ziceti voi... si va demonstrez asta ori de cate ori vreti.... din cate stiu eu daca ai aim.. silent aim sau ori care... cand tragi tragi in mai multe persoane de o data.... asa ca ganditi si voi ce ziceti inainte...


01.

Junior
  14
  Mon Jan 10, 2011 9:43 pm
si unde mi`a luat 4 zile ca i le`am trimis lui GoGu in seara respectiva prin mail.... asa ca iara vorbiti fara voi...


Chrom

Server Owner
User avatar
  881
  Tue Mar 29, 2011 5:33 pm
una la mana, cu un asa limbaj copilaresc si cu o atitudine la fel de.., nu ai sa ajungi prea departe

doi la mana, de as fi fost in situatia ta, as fi trimis pozele direct admin-ului care mi-a cerut asta, de nu ar fi mers as fi facut un upload rapid undeva si postam pe forum, sa trimit prin e-mail ar fi fost ultima varianta, tu ai sarit o treapta importanta se pare, si dupa cum am zis, cand vine vorba de SS-uri, incerci sa le postezi, sa le trimiti, orice, cat mai repede, cel putin eu asa faceam pe vremea mea si pe langa asta, majoritatea site-urilor de upload au tendinta sa schimbe formatul unei poze, si in contextul de CS se poate considera modificare de SS, daca nu e BMP nu e bine pentru tine..de aceia se cer SS-urile pe mess direct si la fata locului


Floryn

Gold Member
User avatar
  1460
  Tue May 03, 2011 8:08 pm
--->Timisoara<---
35
Chrom wrote:
una la mana, cu un asa limbaj copilaresc si cu o atitudine la fel de.., nu ai sa ajungi prea departe

doi la mana, de as fi fost in situatia ta, as fi trimis pozele direct admin-ului care mi-a cerut asta, de nu ar fi mers as fi facut un upload rapid undeva si postam pe forum, sa trimit prin e-mail ar fi fost ultima varianta, tu ai sarit o treapta importanta se pare, si dupa cum am zis, cand vine vorba de SS-uri, incerci sa le postezi, sa le trimiti, orice, cat mai repede, cel putin eu asa faceam pe vremea mea si pe langa asta, majoritatea site-urilor de upload au tendinta sa schimbe formatul unei poze, si in contextul de CS se poate considera modificare de SS, daca nu e BMP nu e bine pentru tine..de aceia se cer SS-urile pe mess direct si la fata locului

daca o trimis pozele in 4 zile e clar 100% is modificate nu iti ia 4 zile sa upladezi 3 poze nici 10 sa fie deci e clar ca poate lea modificat pozele se da atunci cand un admin iti face ss si iti zice sa [pozele la ID ...............]


Furien.ProfGamers.RO
Image


01.

Junior
  14
  Mon Jan 10, 2011 9:43 pm
Primitiv/:)..... 1 la mana daca nu am putut sa i le trimit si nam putu sa le postez iam si zis pe mess! Normal ca i leam trimis pe mail! Si aia a fost in seara respectiva nu dupa 4 zile cum ziceti voi:-j... si 2 la mana cred ca ar fi corect si aici ma refer la Raspunsurile voastre promte! nu cred ca dureaza o saptamana 2 ca sa dezbateti daca imi lasati banul sau nu sa fim seriosi acuma!




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: