Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

nume jucator




 [ 7 posts ] 

andreiendy

Junior
  10
  Wed Dec 21, 2011 9:52 pm
pe cine deranjeaza numele 69-fuck ...?un admin !doar 1 tot mil schimba restul nu spun nik despre el...
vreau sa vad cui nu mai ii convine si cui ii convnne sau care nu are nik iimpotriva!deci...comentati...
am citit regulamentul si nu il incalc!


Floryn

Gold Member
User avatar
  1460
  Tue May 03, 2011 8:08 pm
--->Timisoara<---
35
eu zic sa iti schimbi nicku si sa vb cu cineva sati transfera XP pe nicku ala
intri in cs si scrie changerace si fa o poza si cineva iti va da XP e mai bn cum zic eu


Furien.ProfGamers.RO
Image


andreiendy

Junior
  10
  Wed Dec 21, 2011 9:52 pm
deci acm...sa va explic...am intrat cu 69-fuck am primit schhimbare d nume in profgamer ...iam zis lui TMconnection ca nu incalc regulamentul prin numele meu...mio dat llame...am iesit si am intrat iara cu numele Andy..lam intrebat d c mio dat llame nu mio raspuns...lam mai bazait am primit lame si p numele asta...am intrat cu numele Andrei01...iara lam intrebat d c mio dat llame ca nu lam injurat sau am incalcat regulamentul..am primit llame si p asta...


andreiendy

Junior
  10
  Wed Dec 21, 2011 9:52 pm
dar daca nu incalc regulamentul prin nume ...de ce nu ma lasa sa joc..


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
andreiendy wrote:
dar daca nu incalc regulamentul prin nume ...de ce nu ma lasa sa joc..


Din pacate nu sunt medium, deci formuleaza te rog intrebarea aia sa stie si altii despre ce este vorba ... "nu ma lasa sa joc"- asta ineamna ce anume? cine/ce nu te lasa?


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


andreiendy

Junior
  10
  Wed Dec 21, 2011 9:52 pm
intru cu numele 69-fuck ori imi da kick ori imi schimba numele in profgamer ...si nu ma lasa sa joc cu numele ala
cine nu ma lasa?TMconnection


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
andreiendy wrote:
intru cu numele 69-fuck ori imi da kick ori imi schimba numele in profgamer ...si nu ma lasa sa joc cu numele ala
cine nu ma lasa?TMconnection


am inteles, "fuck" cam nu e permis in nume (nustiu cine ti-a zis, sau de unde ai luat ca e permis), mai inainte cand ai zis ca nu incalci regulamentul cu numele, eu am inteles ca ti-ai schimbat in ceva decent (cum scrie in regulament, sa ai nume decent). Si cum a zis Floryn mai sus, alege-ti alt nume si cere un owner de server sa-ti transfere XP-ul. TC.


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: