Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Forum rules



[EN]
Forum Rules
1. Respect the general rules and regulations.
2. Before posting (eg. questions, for support, etc.) please use the search.
3. Use suggestive titles for new subjects otherwise they will be deleted.
Users who don't respect the rules and regulations will be sanctioned!


[RO]
Regulament Forum
1. Respectati regulamentul general de pe site.
2. Inainte de a posta (ex. intrebari, pentru suport, etc) sunteti rugati sa folositi cautarea.
3. Pentru subiecte noi va rugam sa folositi titluri sugestive altfel vor fi sterse.
Utilizatorii care nu respecta regulamentul vor fi sanctionati!

Cereri UNBAN




 [ 17 posts ]  1, 2

Admin

Founder
User avatar
  129
  Wed Jul 09, 2008 5:00 pm
Cererile pentru UNBAN trebuie sa contina:
Cererea trebuie sa contina -
- Numele cu care juca cand a luat ban
- IP-ul jucatorului
- Numele Adminului care a dat ban
- Data is ora aproximativa cand ati luat ban
- Mentiunile jucatorului


ARAMIS

Banned
User avatar
  12
  Thu Mar 11, 2010 5:36 am
aramis ip92.83.72.94 am luat ban de la adminu cristi la ora 17.46 in ziua de15-03-2010 va rog ami scoate banu finca eu lam luat degeaba nu am folosit nici o data nici un fel de cod si sint pa primu loc prin munca cinstita si nu mi se pare corect sa iau ban si as dori sa se ia masuri in privinta asta va multumesc mult


Last edited by ARAMIS on Mon Mar 15, 2010 10:01 pm, edited 1 time in total.



cristi

Banned
User avatar
  120
  Sat Jun 20, 2009 12:34 pm
33
ARAMIS wrote:
aramis ip92.83.72.94 am luat ban de la adminu cristi la ora 17.46 in ziua de15-03-2010 va rog ami scoate banu finca eu lam luat degeaba nu am folosit nici o data nici un fel de cod si sint pa primu loc prin munca cinstita si nu mi se pare corect sa iau ban si as dori sa se ia masuri in privinta asta va multumesc mult


Ai facut 2 frage cu blind :| atat am avut de zis :)


ARAMIS

Banned
User avatar
  12
  Thu Mar 11, 2010 5:36 am
cristi wrote:
ARAMIS wrote:
aramis ip92.83.72.94 am luat ban de la adminu cristi la ora 17.46 in ziua de15-03-2010 va rog ami scoate banu finca eu lam luat degeaba nu am folosit nici o data nici un fel de cod si sint pa primu loc prin munca cinstita si nu mi se pare corect sa iau ban si as dori sa se ia masuri in privinta asta va multumesc mult


Ai facut 2 frage cu blind :| atat am avut de zis :)

sa sti ca te inseli eu nu joc cu nici un fel de cod sa wall si sa sti ca miai dat degeaba ban cu ce nik joci tu :bow:


cristi

Banned
User avatar
  120
  Sat Jun 20, 2009 12:34 pm
33
ARAMIS wrote:
cristi wrote:
ARAMIS wrote:
aramis ip92.83.72.94 am luat ban de la adminu cristi la ora 17.46 in ziua de15-03-2010 va rog ami scoate banu finca eu lam luat degeaba nu am folosit nici o data nici un fel de cod si sint pa primu loc prin munca cinstita si nu mi se pare corect sa iau ban si as dori sa se ia masuri in privinta asta va multumesc mult


Ai facut 2 frage cu blind :| atat am avut de zis :)

sa sti ca te inseli eu nu joc cu nici un fel de cod sa wall si sa sti ca miai dat degeaba ban cu ce nik joci tu :bow:


Sa sti ca nu am cum sa ma insel nu adminez de ieri ... azi 6 playeri erau codati printre care si tu. Din 10000 de ban'uri cate am date cred ca nu e nici 1 dat pe nedrept.Si acu te trezesti tu care ai jucat cu cod si aveai blind normal ecranu ti se face negru cand ai blind.La tine se pare ca nu s-a facut si ai reusit sa frigi 2 fraguri... mie nu-mi pasa de cine e ce sau cum poate sa fie si owneru daca joaca codat are ban. daca eram admin de ieri poate ca greseam dar nu am gresit aminteste-ti cu ce wall ai jucat :)si nu mai cere sa mi se scoata mie adminu ca ai jucat codat si nu vrei sa recunosti :)

Don't worry be happy:) Life`s go on


ARAMIS

Banned
User avatar
  12
  Thu Mar 11, 2010 5:36 am
cristi wrote:
ARAMIS wrote:
cristi wrote:
ARAMIS wrote:
aramis ip92.83.72.94 am luat ban de la adminu cristi la ora 17.46 in ziua de15-03-2010 va rog ami scoate banu finca eu lam luat degeaba nu am folosit nici o data nici un fel de cod si sint pa primu loc prin munca cinstita si nu mi se pare corect sa iau ban si as dori sa se ia masuri in privinta asta va multumesc mult


Ai facut 2 frage cu blind :| atat am avut de zis :)

sa sti ca te inseli eu nu joc cu nici un fel de cod sa wall si sa sti ca miai dat degeaba ban cu ce nik joci tu :bow:


Sa sti ca nu am cum sa ma insel nu adminez de ieri ... azi 6 playeri erau codati printre care si tu. Din 10000 de ban'uri cate am date cred ca nu e nici 1 dat pe nedrept.Si acu te trezesti tu care ai jucat cu cod si aveai blind normal ecranu ti se face negru cand ai blind.La tine se pare ca nu s-a facut si ai reusit sa frigi 2 fraguri... mie nu-mi pasa de cine e ce sau cum poate sa fie si owneru daca joaca codat are ban. daca eram admin de ieri poate ca greseam dar nu am gresit aminteste-ti cu ce wall ai jucat :)si nu mai cere sa mi se scoata mie adminu ca ai jucat codat si nu vrei sa recunosti :)

Don't worry be happy:) Life`s go on[/quo ce sa recunosc daca eu nu jocu cu coade ma cunosc o gramada de jucatori joc in fiecare zi sint primu in top si asteptam sa iau si admin si ma trezesc cu ban eu iti zic omeneste ca nu sint copil ca nu am jucat cu nici un wall si am rugamintea sami scoti banu si pa viitor daca iti zice unu ca eu am jucat ci cod poti sami dai ban permanent nici nu am asa ceva in calculator ii timpu ala se uita adminu cbla in calculatoru meu sa ma loghez sa cumpar jocu pentru admin si ma trezesc cu ban daca vrei sa te interesezi ca joc curat iti dau nume de jucatori care ma cunosc si joc cu ei mereu si iti conirma


cristi

Banned
User avatar
  120
  Sat Jun 20, 2009 12:34 pm
33
Eu inteleg ca nu esti copil. Dar cum imi explici tu mie : ti-am dat blind si tu ai facut 2 fraguri cu blindu:|
Tu daca ai fi admin ti s-ar parea suspect un player ii dai blind si el face 2 fraguri cu blindu. dupaia vine pe forum si zice ca nu a jucat cu coduri.dar tu ai vazut ca in timp ce avea blind a facut 2 fraguri zi si el zice ca nu joaca cu coduri.Ce faci atunci :thinking: ????


Last edited by cristi on Mon Mar 15, 2010 11:59 pm, edited 1 time in total.



Cl3r1C

Valued Member
User avatar
  316
  Thu Apr 30, 2009 2:29 am
Timisoara,Romania
38
1 la mana...ARAMIS admin aici nu o sa ai atata timp cat nu ai steam,2 la mana invata sa folosesti forumul daca mai vrei sa iti apara posturi aici :) Poate ai tu 36 de ani(Multi inainte) dar te comporti ca un copil de 16-17 ani...fara suparare...atata timp cat nu ai steam...te va suspecta lumea ca joci cu coduri...pana nu iti iei steam banul nu iti va fi ridicat :)


hping -i u1 -S -p 80 dst-yomomma ;)


Du7Zu

Junior
User avatar
  13
  Thu Jul 09, 2009 8:39 am
Vaslui
34
ia luati cateva posturi pauza sa discutam ceva la sectiunea adminilor.
aramis ai rabdare putin.


cristi

Banned
User avatar
  120
  Sat Jun 20, 2009 12:34 pm
33
My fault srry man :) sper sa nu te fi suparat :D
vezi daca poti sa te conectezi am scos ban'ul


ARAMIS

Banned
User avatar
  12
  Thu Mar 11, 2010 5:36 am
pai nu vreau admin finca plec luna viitoare si steam am eu vreau sa se ridice banu si care lume ma suspecteaza ca de cind ma joc nu mia zis unu ca am cod sau wall ..daca vrei intreaba jucatori care joc permanent cu ei si iti confirma daca joc murdar ...eu cred cai deranjeaza faptu ca sint prea bun si sint primu in top da sint pa munca cinstita si pa ore in sir stinda pa servar am stat si cite 8 ore poate si mai mult sa nu mai poarte ciuda sa stea si ei asa ca mi sa facut demon degeaba habar nam cei ala nu prea ma pricep eu joc de placere nu sa fac misto de jucatori sa joc codat sau cu wall


Ervin

Junior
  3
  Thu Jan 20, 2011 8:02 pm
cu numele Ervin am luat ban aprox 1saptamana,IP-ul:94.176.147.70, cred ca de la John am primit banul. nici nu stiu cauza pentru de ce am primit, o zi am iesit de pe server si alata zi nu am putut intra. M-am uitat in consola si scria ca am primit bann de pe server. va rog frumos sa scoateti banul. Multumesc!


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Ervin wrote:
cu numele Ervin am luat ban aprox 1saptamana,IP-ul:94.176.147.70, cred ca de la John am primit banul. nici nu stiu cauza pentru de ce am primit, o zi am iesit de pe server si alata zi nu am putut intra. M-am uitat in consola si scria ca am primit bann de pe server. va rog frumos sa scoateti banul. Multumesc!


Din pacate ti-ai irosit sansa #2 cand ai luat ban vac pe contul de steam, iar acum ai luat ban ca iarasi jucai cu cheat. Aici e demo sa te vezi, desi nu stiu de ce ma mai chinui sa-l pun. Deci, cu parere de bine :wave: ne luam adio.
PS: nu ne plac cheaterii, indiferent cat de mare sau mic e cheatul.


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


Ervin

Junior
  3
  Thu Jan 20, 2011 8:02 pm
numele: Ervin......am luat ban aprox 2 luni........94.176.147.70...john mi-a dat ban.....am cumparat steam nou si pot sa asa pot sa dovedesc ca nu am avut cheat.


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Ervin wrote:
numele: Ervin......am luat ban aprox 2 luni........94.176.147.70...john mi-a dat ban.....am cumparat steam nou si pot sa asa pot sa dovedesc ca nu am avut cheat.


Dupa ce ai luat ban VAC pe vechiul cont de steam, ti-ai mai luat unul? In fine, daca e si John de acord iti scoatem banul. Dar din moment ce vedem ca ai intrat fara steam, ti se pune banul la loc.


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: