Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

[REZOLVAT] Bug C4/superknife/wallhang




 [ 18 posts ]  1, 2

KaTz

Junior Member
  62
  Wed Sep 05, 2012 12:18 pm
asa propun ca furien sa nu fie afectati de explozia bmbei findca de multe ori nu stim exact unde este bmb si cum nu avem timp afisat pana la explozie murim si perdem sk s hall-ul astept pro si contra (sa zicem ca furien eliberaza un gaz care extermina creatrile umane dar pentru ei este inofensiv !)(ma refer la bomba)


Last edited by KaTz on Sat Sep 15, 2012 8:29 pm, edited 1 time in total.



Beta Gamer

Junior
  20
  Fri Sep 07, 2012 3:48 pm
"CREK AM INTLE$ T0T c3 ai scr1S mai !!!" . Doamne ba , scrie si tu normal... Pro o_O mereu pierd super knife-ul


Remember Beta Gamer (Retras), ma gasiti la id alexandrubgd


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Scuze, dar eu unul n-am inteles nimic din propunerea asta ...


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


Thomas

Junior Plus
  38
  Sun Sep 09, 2012 9:54 pm
Cbla wrote:
Scuze, dar eu unul n-am inteles nimic din propunerea asta ...



Nu esti singurul..

eu propun ca chestiunea asta sa ramana cum a fost altfel CS-ul isi cam pierde din farmec.


KaTz

Junior Member
  62
  Wed Sep 05, 2012 12:18 pm
ok cad bmb face boom ct sa moara si furien sa ramana in viatza chiar daca sta pe bomba !
ca sa nu mai pierdem armele si puterile
scuzati de prima exprimare ma GRABEAM SA PLEC AFARA !promit ca nu se va mai repeta !


Beta Gamer

Junior
  20
  Fri Sep 07, 2012 3:48 pm
Ok deci prietenul meu , amicul meu de o viata care de fapt este un strain vrea sa zica asa :
Cand suntem tero si plantam bomba si maimutelele vin frumos sa dea defuse ... Daca bomba explodeaza "sa ni se salveze" super knife-ul pentru runda urmatoare , in momentul de fata daca explodeaza bomba si mori din cauza ei pierzi super knife-ul ceea ce este NASPA .
Salut :yahoo:


Remember Beta Gamer (Retras), ma gasiti la id alexandrubgd


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Aha, in mod normal nu se salveaza, se salveaza numai pentru ca este un bug in system :)


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


Thomas

Junior Plus
  38
  Sun Sep 09, 2012 9:54 pm
CBLA .. nu se salveaza deloc .. si eu is total contra pt ca furien poate fugii rapid din locu ala iar altceva cu banii daca esti furien nu prea ai ce face..:)


KaTz

Junior Member
  62
  Wed Sep 05, 2012 12:18 pm
cumperi hp si da beta asta am vrut sa zic


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Thomas wrote:
CBLA .. nu se salveaza deloc .. si eu is total contra pt ca furien poate fugii rapid din locu ala iar altceva cu banii daca esti furien nu prea ai ce face..:)


ba da ... iti ramane si wallhang, si superknife intre runde pana nu mori sau nu pierzi runda si se schimba echipele.


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


KaTz

Junior Member
  62
  Wed Sep 05, 2012 12:18 pm
cbla daca esti in raza bombei mori si pierzi super knife si wallhang la asta ma refeream !


Garnyatar

Fondator Pensionat
User avatar
  3040
  Sat May 14, 2011 1:45 pm
Pe scaun
27
KaTz wrote:
cbla daca esti in raza bombei mori si pierzi super knife si wallhang la asta ma refeream !

walhang nu il pierzi.


furien.profgamers.ro

Image


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Garnyatar wrote:
KaTz wrote:
cbla daca esti in raza bombei mori si pierzi super knife si wallhang la asta ma refeream !

walhang nu il pierzi.


doar daca te omoara bomba, cred, cel putin superknife pierzi, ceea ce este si normal.
O solutie ar fi sa primesti bani mai multi ca recompensa daca plantezi bomba si explodeaza. Pana la urma o sa corectam bugul asta si toate itemurile o sa fie numai pe runda. (eventual sa fie mai ieftine).


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


Thomas

Junior Plus
  38
  Sun Sep 09, 2012 9:54 pm
daca se schimba pe runda se strica serverul.. va devenii urat .. daca esti bun .. de ce sa pierzi in fiecare runda itemele respective?


Beta Gamer

Junior
  20
  Fri Sep 07, 2012 3:48 pm
"Esti bun" , ce inseamna "a fi bun" pe serverul asta ? ;)


Remember Beta Gamer (Retras), ma gasiti la id alexandrubgd




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: