Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

18.12.2014-Agresiv




 [ 4 posts ] 

xxgabyxx

Server Owner
User avatar
  688
  Sat Apr 09, 2011 12:08 pm
Nick:Agresiv
Data si ora cand a luat ban: 17:22
IP-ul / Steam Auth ID-ul vostru: STEAM_0:0:273739100 86.121.200.16
Alte mentiuni(daca aveti): Cer permisiunea sa-i dau unban jucatorului Agresiv cu toate ca nu-l cunosc dar nu e corect sa primeasca ban pe ceva ce nu a facut , Adminul " Floryn " i-a dat azi ban crezand ca are wall :) dar s-a inselat amarnic si nu cred ca e prima data cand se intampla ca adminul Floryn sa baneze playerii fara a avea o dovada concreta si sigura si inca ceva acest floryn nu merita sa aiba admin dupa cele intamplate , Va multumesc .

Floryn wrote:
Nick: Agresiv
IP: STEAM_0:0:273739100 86.121.200.16
Motiv: Wall
Dovada: http://www.2shared.com/file/9UWrNWjj/agresiv.html




Image


Floryn

Gold Member
User avatar
  1460
  Tue May 03, 2011 8:08 pm
--->Timisoara<---
35
vad ca tu Gaby, habar nu ai ce e ala wall si ti cu codati multi acuza prin U@ codati si tu stai si joci
nu bagi in seama pe nimeni asta e problema ta singer tu nu faci diferenta intra un jucator cu aim sau unu cu wall, tin minte ca ti-am zis o data la un demo, vezi ca are si wall nu si aim cu am scris tu la motiv, singer decide dev, daca vrea sa imi dea remove ca cu asfel de oameni nu se mai poate sa faca dev, ce vrea. si in primu rand tu nu ai voie sa faci cerere de unban la alti citeste regulamentul, pe forum, crede el ca a luat ban pe nedrept sa faca el cerere de unban nu tu aici singer ai incalcat regulamentul, si in demo, se vede clar ala nu se misca deloc si el il omorat direct fara sa dea cu grenada ceva ia uitate la demo, mai atent,


Furien.ProfGamers.RO
Image


dev

Server Owner
User avatar
  187
  Thu Feb 28, 2013 4:48 pm
bistrita
40
Gaby a incercat sa ajute un player! Daca a ajuta si a fii la dispozitia playerilor ca si admin inseamna sa incalci regulamentul in conceptia ta e clar gresit.
Florin am zis tot timpul ca felul cum te exprimi nu conteaza pentru mine pt sv.. ci ce exprimi dar din pacate exprimi a fii foarte impulsiv, foarte dificil ca sa pot sa rationalizez cu tine. Mereu apar probleme din te miri ce. Esti dedicat pt. server dar sunt multe actiuni nocive care din impulsivitatea ta fac sa iei decizii aiurea.
Sti si tu ca un demo cere cel putin doua situatii in care poti sa demo`nstrezi codul.
Pentru ca nu sunt activ o sa las ceilalti admini sa decida suspendare sau remove...

Admini -> Staff Zone


Image

Un vot pentru furien.profgamers.ro / click aici


Floryn

Gold Member
User avatar
  1460
  Tue May 03, 2011 8:08 pm
--->Timisoara<---
35
bun nici nu trebuie dami remove+ban osa ma las de cs nu mai imi f.. timpul cu cs-ul mai ales pe server cu asfel de oameni incapabili care vor sa joace cu codati pe server, dev, cum dracu sa dai unban all la toti codati, care noi i-am banat si ne-am chinui sa ii prindem si tu le dai unban ti-ai batut joc de munca noastra
si asta e bataie de joc m-am lamurit si eu ce fel de oamenii sunteti si mai ales cu tine la conducere am
vrut bine la server la playeri nu mi-am batut joc te-am rugat de multe ori sa bagam plugin-ul respectiv si tu nu mai bagat in seama plus ca ai pus multe plugin-uri cu Buguri, deci nare rost sa imi mai sparg eu capul ca nu are rost cu tine si cu Gaby, ca habar nu are ce e ala aim, wall, silent aim, no-recoil, no-spread si mai sunt si mai multe Agresiv, are wall 100% pentru ca cand jucam eu si eram furien, fara sa ma misc ma omora si faza era de multe ori dar nu am cu cine voi nu stiti ce e ala cod faceti ce vrei de acum incolo imi vad eu de ale mele chear imi pare mi-e rau ca mi-am distrus timpul cu asfel de oameni in care eu am avut incredere dar degaba tu dev, chear nu iti pasa de munca altora iti place sa iti bati joc ai distrus serverul bafta in continuare salut,


Furien.ProfGamers.RO
Image




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: