Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Publicitate




 [ 4 posts ] 

tranelol

Junior Plus
User avatar
  29
  Sun Jan 29, 2012 6:07 pm
26
Am un canal pe youtube cu un baiat si am vrea sa facem publicitate la acest server pentru a avea mai multi playeri si va cer permisiunea

PS:daca vreti sa vedeti canalul lam pus aici http://www.youtube.com/user/FriendlyCre ... ature=mhee


Garnyatar

Fondator Pensionat
User avatar
  3040
  Sat May 14, 2011 1:45 pm
Pe scaun
27
tranelol wrote:
Am un canal pe youtube cu un baiat si am vrea sa facem publicitate la acest server pentru a avea mai multi playeri si va cer permisiunea

PS:daca vreti sa vedeti canalul lam pus aici http://www.youtube.com/user/FriendlyCre ... ature=mhee

nu trebuie sa ne ceri permisiunea pentru asa ceva , insa nu are rost sa faci acum publicitate , poti incepe de la 1.2.3 pentru ca se vor schimba multe


furien.profgamers.ro

Image


Cristy576

Junior Member
  59
  Thu Jan 26, 2012 5:26 pm
FreeBuild | KenVille , Prof-13
26
Am si eu o intrebare... cand se va face schimbarea ? ca imi face fite jocu .exe ( ramane ecranu negru la loading si ramane asa...) si il joc de pe browser in single deocamdata pe browser


Nu tin pica nimanui, dar cand iti bati joc de mine, o iau personal.
Voi fii prietenos doar cu cei care merita!
Te respect cu conditia sa ma respecti si tu!
Image
Image


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Cristy576 wrote:
Am si eu o intrebare... cand se va face schimbarea ? ca imi face fite jocu .exe ( ramane ecranu negru la loading si ramane asa...) si il joc de pe browser in single deocamdata pe browser


Inca nu, abia a aparut un bukkit beta, deci pana apare o versiune stabila, si autorii pluginurilor ce folosim fac si ei update ... deci o sa mai dureze un pic, n-are rost sa facem update la ceva ce ingheata in 5-5 minute.
PS: tranelol ti-am dat un PM, citeste-l te rog.


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: