Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Forum rules



[EN]
Forum Rules
1. Respect the general rules and regulations.
2. Before posting (eg. questions, for support, etc.) please use the search.
3. Use suggestive titles for new subjects otherwise they will be deleted.
Users who don't respect the rules and regulations will be sanctioned!


[RO]
Regulament Forum
1. Respectati regulamentul general de pe site.
2. Inainte de a posta (ex. intrebari, pentru suport, etc) sunteti rugati sa folositi cautarea.
3. Pentru subiecte noi va rugam sa folositi titluri sugestive altfel vor fi sterse.
Utilizatorii care nu respecta regulamentul vor fi sanctionati!

Cereri admini / Ask for admin




 [ 70 posts ]  1, 2, 3, 4, 5

Dr4g0n

User avatar

Cererea pentru SLOT sau ADMIN trebuie sa contina
-Numele jucatorului / Player name
-Varsta / Age
-De cat timp jucati pe Server / Media timpului petrecut pe Server / How long have you played / Avarage playing time
-Motivul pentru care credeti ca meritati Slot/Admin / The reason you think you deserve an admin
-Eventuale mentiuni / Other mentions.

Pentru o cerere sa fie luata in considerare este nevoie de/For a request to be validated you need to:
* Vechime minima de 30 zile/At least 30 days of playing on the server
* Timp mediu jucat pe server de 2-3 ore / zi in ultimile 30 zile (prezenta ca spectator nu conteaza) Average time played on the server 2-3 hours / day in the last 30 days (Spectating doesn`t count!)


Pentru admini
- Se raspunde la cereri numai pentru a cere informatii suplimentare.
- Pro/Contra se da numai in sectiunea de admini.

Obervatii/Observations
- Cererile vor fi discutate in 7 zile, dupa care se va comunica raspunsul./The requests will be disscused and you will get an answer in 7 days!


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Dr4g0n wrote:
Am vazut ca nu exista topicuri pentru cereri admin...si intreb daca se da admine pe acest server,mai exact pe serverul cz(zombie mod)


Se poate (depinde de cateva criterii), cu ce nume joci pe server ?


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


Dr4g0n

User avatar
Pai tocmai astazi am inceput sa joc...cu nick-ul Dr4g0n...dar...am o intrebare..un server SH nu se face?cs16... :)


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Bine, sa te vedem des pe server si ti se rezolva adminul.


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


ssd

Founder
User avatar
  507
  Wed Apr 29, 2009 12:39 am
Bucuresti
46
- numele: ssd
- vechimea pe server: 4 saptamani
- de ce credeti ca meritati admin: cunosc comenzile de admin si nu abuzez de ele, sa aplic regulile corect pentru ca totzi jucatori ca aiba parte de un joc linistit

nu am jucat o saptamana si un pic pe sv din cauza ca mi s-a facut admin pe cs 1.6 si am stat mai mult acolo ca sa ma cunosc cu ceilalti admini si sa ma acomodez cu comenzile de admin amx si cu ceilalti jucatori


Childhood is short ..... immaturity is forever!!


Cl3r1C

Valued Member
User avatar
  316
  Thu Apr 30, 2009 2:29 am
Timisoara,Romania
38
ssd wrote:
- numele: ssd
- vechimea pe server: 4 saptamani
- de ce credeti ca meritati admin: cunosc comenzile de admin si nu abuzez de ele, sa aplic regulile corect pentru ca totzi jucatori ca aiba parte de un joc linistit

nu am jucat o saptamana si un pic pe sv din cauza ca mi s-a facut admin pe cs 1.6 si am stat mai mult acolo ca sa ma cunosc cu ceilalti admini si sa ma acomodez cu comenzile de admin amx si cu ceilalti jucatori

Clar Pro! E nevoie de inca un admin pe serveru` de zombie! I NEED HELP! :))


hping -i u1 -S -p 80 dst-yomomma ;)


Elle-mentZa

Fondator Pensionat
User avatar
  175
  Sun Feb 01, 2009 3:20 am
34
Pro, k nu ma inteleg decat cu Lost pe sv :bow:


Admin

Founder
User avatar
  129
  Wed Jul 09, 2008 5:00 pm
Ssd repus in functie.


^3D^

Silver Member
  623
  Wed Sep 03, 2008 4:12 pm
Bucharest
37
Nume: -=UsP=-3Dw4Rd
Vechime: cateva luni bune dupa redeschidere si alte cateva luni inainte de inchidere (in total or fi vreo 3-4)
De ce merit: hmmm....pentru ca zic eu stiu sa ma descurc cu comenzile si promit solemn sa nu mai abuzez .... cbla stie la ce ma refer....si e nevoie de admini....lost, ssd....cam putini....

Off-topic: cbla sa te uiti la pm!!


1. Cititi regulile forumului si al serverelor!
2. Respectati regulile si membrii comunitatii!
3. Nerespecatarea regulilor se poate lasa cu sanctiuni!
4. Sanctiunile multiple se finalizeaza cu ban permanent pe forum!
5. Multumesc ptr intelegere!!
6. Incercati sa scrieti cat mai corect in romana!
Have fun and good luck!!


Cl3r1C

Valued Member
User avatar
  316
  Thu Apr 30, 2009 2:29 am
Timisoara,Romania
38
Nah pai daca promiti sa nu mai dai jucatori afara doar ca nu stiu sa joace bine :D nu de alta da ma kinui sa fac reclama pe youtube si toate site`urile ce potzi da comm shi tuh ii tirezi afara doar ptr ca nu stiu sa joace =)) Nu uita frate ca noi suntem aici sa`i facem pe ei sa se simta bine shi dupa aia urmam noi :) Incercam sa le facem sederea cat mai placuta ca sa se intoarca si alta data :D Deci gata,vorba lunga saracia omului :D Eu zic ca meriti inca o sansa :D PRO! TV =))


hping -i u1 -S -p 80 dst-yomomma ;)


ssd

Founder
User avatar
  507
  Wed Apr 29, 2009 12:39 am
Bucuresti
46
pro -=UsP=-3Dw4Rd :yes: da sa nu spui la nimeni pe forum ca m-au omorat boti azi :)


Childhood is short ..... immaturity is forever!!


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
3Dw4Rd wrote:
Nume: -=UsP=-3Dw4Rd
Vechime: cateva luni bune dupa redeschidere si alte cateva luni inainte de inchidere (in total or fi vreo 3-4)
De ce merit: hmmm....pentru ca zic eu stiu sa ma descurc cu comenzile si promit solemn sa nu mai abuzez .... cbla stie la ce ma refer....si e nevoie de admini....lost, ssd....cam putini....

Off-topic: cbla sa te uiti la pm!!


Saptamana viitoare.


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


`r3

Junior
User avatar
  13
  Tue Jun 23, 2009 2:21 pm
ROMANIA,IASI
29
nume:`r3
vechimea pe server:am inceput sa joc pe el de vreo luna apreape non-stop(5 ore pe zi)
dc cred ca merit admin:pai... eu nu vad nici o data un admin online si jucatorii tot se plang ca ei vreau alta harta... dau ban la codati...rezolv lagul...dau gag ....de astea...dau survivor si nemesis sai satisfac pe jucatori....stiu toate comenzile....si tot asa... :cool: :clap: :D sper sa perit admin ....



Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
`r3 wrote:
nume:`r3
vechimea pe server:am inceput sa joc pe el de vreo luna apreape non-stop(5 ore pe zi)
dc cred ca merit admin:pai... eu nu vad nici o data un admin online si jucatorii tot se plang ca ei vreau alta harta... dau ban la codati...rezolv lagul...dau gag ....de astea...dau survivor si nemesis sai satisfac pe jucatori....stiu toate comenzile....si tot asa... :cool: :clap: :D sper sa perit admin ....


1. este rtv prin care jucatorii pot schimba harta, da ma rog, e mai usor de plans si scris romane decat de a tasta 3 litere :)) + exista /info /help se poate citi.
2. lagul nu e problema, si nu trebuie rezolvat, cine intra din brazilia de exemplu, n-are cum sa aiba ping mai mic de 300, si oricum nu face lag la restul de jucatori.
3. dau gag, asta e bine :unsure:
4. codati nu sunt, si chiar daca ar intra unul, la ce e bun cheatul ? :laugh: sar 4-5 zombie-uri pe el si gata cu cheat cu tot :laugh:
PS: imi aminteste de reclama cu "administrator de vile" - "latru prin curte daca e nevoie, rog seriozitate" :laugh: - no offence. Poza atasat.

PPS: cu ce nume joci ? http://www.ekt-clan.eu/stats/index.php?q=%60r3 da un link de acolo cu numele tau pls.Sau http://www.gametracker.com/server/93.113.165.155:27025/player/%60r3/

A. Cu limbi straine cum stai ? E server international.
B. Daca te acceptam o sa incepi de la jos, fara acces la ban (mai intai demonstrez ca meriti si pe urma vb.)
C. Va trebui sa dai examen din regulament (primul forum, primul subiect).
D. In cateva zile te anuntam despre decizia noastra. Bafta.


Attachments:
File comment: Administrator de vile
anunt 4.jpg
anunt 4.jpg [ 9.51 KiB | Viewed 1196 times ]


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge

Elle-mentZa

Fondator Pensionat
User avatar
  175
  Sun Feb 01, 2009 3:20 am
34
Mi-ai luat-o inainte Cbla, exact ce vroiam sa zic si eu, dar cautam dovezi cum k joaca, am invatat sa fol Gametrakerul, uite aici
http://www.gametracker.com/server_info/ ... rch=Search

Foarte tare anuntul , =)))))))))))))))))))))))




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: