Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Cerere Helper AlexMcCz




 [ 3 posts ] 

AlexMcCz

Junior
  1
  Sun Jun 16, 2013 4:13 pm
Nume Minecraft:AlexMcCz
Varsta:15 {aproape}
De cat timp jucati pe server?:1 saptamana
De cat timp jucati Minecraft?:2 ani
Ce ai facut pana acum sa meriti helper? Am raspuns la intrebarile jucatorilor despre server si i-am ajutat cu ce am putut
Ce te-a facut sa aplici pentru pozitia de helper?: Pai, acest server mi-a placut de la inceput de la primul login {acest server merita sa ajunga foarte cunoscut} si voi incerca sa fac asta posibil
Ce imbunatatiri crezi ca vei aduce daca vei fi acceptat?:In primul rand voi ajuta jucatori sa inteleaga toate comenzile serverului si pe cei care nu joaca Minecraft ii voi ajuta sa invete
De ce ai neaparat nevoie de Helper pentru a ajuta jucatorii?: Nu doresc neaparat helper dar cred ca daca voi primi helper voi intretine sv cu ajutorul celorlalti jucatori si admini
Ai citit si retinut regulamentul serverului? Da :)


Alex

Founder
User avatar
  1528
  Wed Jul 21, 2010 8:40 pm
Iasi
29
Abia ai inceput sa joci nu ai nici macar o ora .
Revino cu o cerere noua peste doua saptamani.


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
AlexMcCz wrote:
Nume Minecraft:AlexMcCz
Varsta:15 {aproape}
De cat timp jucati pe server?:1 saptamana
De cat timp jucati Minecraft?:2 ani
Ce ai facut pana acum sa meriti helper? Am raspuns la intrebarile jucatorilor despre server si i-am ajutat cu ce am putut
Ce te-a facut sa aplici pentru pozitia de helper?: Pai, acest server mi-a placut de la inceput de la primul login {acest server merita sa ajunga foarte cunoscut} si voi incerca sa fac asta posibil
Ce imbunatatiri crezi ca vei aduce daca vei fi acceptat?:In primul rand voi ajuta jucatori sa inteleaga toate comenzile serverului si pe cei care nu joaca Minecraft ii voi ajuta sa invete
De ce ai neaparat nevoie de Helper pentru a ajuta jucatorii?: Nu doresc neaparat helper dar cred ca daca voi primi helper voi intretine sv cu ajutorul celorlalti jucatori si admini
Ai citit si retinut regulamentul serverului? Da :)


Referitor la ce am subliniat din postul tau, azi suntem pe data de 16,
Code:
2013-06-16 15:57:38 [INFO] Creating empty config: /home/mcserver/mcserver/plugins/Essentials/userdata/alexmccz.yml
2013-06-16 15:57:47 [INFO] AlexMcCz issued server command: /register *****
2013-06-16 15:57:47 [INFO] [AuthMe] AlexMcCz registered 94.52.42.***
....
2013-06-16 16:01:01 [INFO] .[0;31;22m[G] .[0;37;1m[.[0;36;22mworld.[0;37;1m] [players] .[0;37;1m AlexMcCz.[0;37;1m:. [0;32;22m E vreun glitch la shop:))?


Doresti sa clarifici ceva?


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: