Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Cerere Helper kerrytaz




 [ 6 posts ] 

kerrytaz

Junior
  15
  Sat Mar 16, 2013 8:16 pm
Nume Minecraft: kerrytaz
Varsta:147ani
De cat timp jucati pe server?: 14. martie 2013
De cat timp jucati Minecraft?: 2 ani în urmă
Ce ai facut pana acum sa meriti helper?Am ajutat playerii cu tot ce am putut.
Ce te-a facut sa aplici pentru pozitia de helper?:Vreau sa ajut serverul sa fie mai bun si sa fie playeri cu un limbaj decent.
Ce imbunatatiri crezi ca vei aduce daca vei fi acceptat?:Voi face curat pe sv, voi raspunde la toti cei care au intrebari si va fi un server cu playeri cinstiti.
De ce ai neaparat nevoie de Helper pentru a ajuta jucatorii?:Nu, am nevoie ca cand il strig pe un player care a facut ceva rau, sa stie ca sunt Helper, ci nu un player caci voi avea tagul [Helper] si imediat va reactiona.
Ai citit si retinut regulamentul serverului?:Da


Nicu

Member
User avatar
  168
  Fri Sep 28, 2012 3:29 pm
Sighisoara
26
Quote:
Nume Minecraft:JasoonX
Varsta:14 ani
De cat timp jucati pe server?:2 luni
De cat timp jucati Minecraft?:2 luni jumate
Ce ai facut pana acum sa meriti helper?Am ajutat playerii cu tot ce am putut.
Ce te-a facut sa aplici pentru pozitia de helper?:Vreau sa ajut serverul sa fie mai bun si sa fie playeri cu un limbaj decent.
Ce imbunatatiri crezi ca vei aduce daca vei fi acceptat?:Voi face curat pe sv, voi raspunde la toti cei care au intrebari si va fi un server cu playeri cinstiti.
De ce ai neaparat nevoie de Helper pentru a ajuta jucatorii?:Nu, am nevoie ca cand il strig pe un player care a facut ceva rau, sa stie ca sunt Helper, ci nu un player caci voi avea tagul [Helper] si imediat va reactiona.
Ai citit si retinut regulamentul serverului?:Da

Cu respect!! -JasoonX

looks familiar? that because you just copy evrything from him. The reson because you was refused was another, read what DeenzHD say in the last topic. Else.... you have to wait 2 weeks befor repost.


kerrytaz

Junior
  15
  Sat Mar 16, 2013 8:16 pm
OK. Sorry why did my last cerere helper kerrytaz did not work? Nicu. You said i need just to post anything on this forum to get Helper:( and i posted it :( but you baned me :(


Last edited by kerrytaz on Tue Mar 19, 2013 3:48 pm, edited 1 time in total.



Nicu

Member
User avatar
  168
  Fri Sep 28, 2012 3:29 pm
Sighisoara
26
read what deenz post there.


kerrytaz

Junior
  15
  Sat Mar 16, 2013 8:16 pm
NICU I AM SO SORRYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!! YOU and Alex said you will make me Helper but i need just to post something


Alex

Founder
User avatar
  1528
  Wed Jul 21, 2010 8:40 pm
Iasi
29
I said that every player that wants to become a part of our staff must make a access request on our forums. You've been rejected and you can create an another access request after one week if you think you're better.
Also, read the main rules ( rules-regulations/rules-and-regulations/en-site-rules/index.html ) before you post again.




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: