Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Cerere unban roboboady 2




 [ 10 posts ] 

adrianll

Junior
  9
  Tue Dec 04, 2012 5:32 pm
Hd
25
Nick : roboboady
Data : <23/10/2012> [20:23]
Admin : Deenzhd
Motiv : multiaccount dar de de mult cad eram nou si nu stiam
Aparare : am primit ban atuncea de la vincentthefoxcat 24 h in noiembre dar de atunce pana cuma am facut multe pe sv si is supart pt ce am facut atuncea va roc scoatetim banu ca vreau sa fac un hotel + restaurant + parc si juuuuuur daca imi scoateti banu nu o sa incalc regurile.


Garnyatar

Fondator Pensionat
User avatar
  3040
  Sat May 14, 2011 1:45 pm
Pe scaun
27
Parca ai zis ca nu iti mai pasa de server...


furien.profgamers.ro

Image


Vicent

Banned
User avatar
  156
  Mon Sep 03, 2012 9:30 pm
28
deaia ai mai facut un cont?)) iar Nicu si asquel mi-au zis ca lea-i zis de pe alt cont ca esti roboboady
http://postimage.org/image/csfxsn3o5/


Image
WwW.ProfGamers.Ro
Image


DeenzHD

MineCraft Admin
User avatar
  931
  Mon Oct 17, 2011 9:54 pm
45°57′36″N 23°34′12″E
29
Si mie mi-a zis de pe alt cont si i-am dat ban din nou...


Verus Nullus, Omnis Licitus
Fraternitatem Numquam Periculare


adrianll

Junior
  9
  Tue Dec 04, 2012 5:32 pm
Hd
25
pai stai sa va zic nu eu am zis ca nu imi place sv si fratemeo si am facut alt cont pt ca miati dat ban pe roboboady si sa ma joc ca sv ii fain si mi sa vis ca pot face alt cont daca primesc ban pe roboboady


Garnyatar

Fondator Pensionat
User avatar
  3040
  Sat May 14, 2011 1:45 pm
Pe scaun
27
Inainte de toate, verifica de 2 ori inainte sa postezi ceva. Cine ti-a zis ca ai voie sa iti mai faci un cont dupa ce ai luat ban pentru multiaccount.Nu iti suna nimic gresit in ce am zis mai sus?


furien.profgamers.ro

Image


adrianll

Junior
  9
  Tue Dec 04, 2012 5:32 pm
Hd
25
pai daca am primit ban permanet pe un cont nu mai am voie sa intru cu alt cont pe sv asta ?? si nu ii neaparat ca-mi place sv , nu zic ca ii naspa ii fain sv si am primit si ban pe contu ala llMcAdrianMcll de ce ca pe roboboady am ban permanent si m-am gandit ca nu vreau sa renunt la roboboady iti arat ce-am facut pe sv cu contu de roboboady atuncea cu multi account nu stiam eram de abea la inceput si va rog sa imi scoateti banu de la roboboady ca pe el am multe va arat ,dac nu aveam nu ma luptam atata pt el


Vicent

Banned
User avatar
  156
  Mon Sep 03, 2012 9:30 pm
28
adrianll wrote:
pai daca am primit ban permanet pe un cont nu mai am voie sa intru cu alt cont pe sv asta ?? si nu ii neaparat ca-mi place sv , nu zic ca ii naspa ii fain sv si am primit si ban pe contu ala llMcAdrianMcll de ce ca pe roboboady am ban permanent si m-am gandit ca nu vreau sa renunt la roboboady iti arat ce-am facut pe sv cu contu de roboboady atuncea cu multi account nu stiam eram de abea la inceput si va rog sa imi scoateti banu de la roboboady ca pe el am multe va arat ,dac nu aveam nu ma luptam atata pt el

ma lasi??nu stiai ca nui voie multiaccount...in ziua ceia vreo 3 la rand am banat cu multiaccount si dc sa nu incerci si tu...crezi ca ne era lene sa scriem 2 cuvinte la fiecare player si sai verificam? nu umbla cu minciuna ca nu stii,daca ai fi citit regulamentul era sa fie tot bine


Image
WwW.ProfGamers.Ro
Image


adrianll

Junior
  9
  Tue Dec 04, 2012 5:32 pm
Hd
25
Eram bou atuncea ca nu-am citit regurile, dar dupa ce am primit ban de la vincent am citit regurile si nu mint dar nu vreau sa am ban:(


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
adrianll wrote:
Eram bou atuncea ca nu-am citit regurile, dar dupa ce am primit ban de la vincent am citit regurile si nu mint dar nu vreau sa am ban:(


Bun, deci ai citit regulamentul, vrei unban, contacteaza-l pe Alex pentru donatie. TC.


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: