Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Cerere unban Gr3en91..




 [ 5 posts ] 

SeziX

Junior Plus
  29
  Mon Oct 01, 2012 4:09 pm
Ok ma Garnyatar eu nu am zis sa imi dati unban pe acest cont ci sa imi dati doar unban pe IP macar sa intru cu alt nume sa o iau de la 0.
Pe prieteni mei la ce ii faci buruieni adica nici nu ii cunosti si deja ii critici macar daca erau frati cu mn poate semanau cu mn faci jucatorii dup sv asta cum vr u fara sa sti macar cine sunt ei.
Esti degeaba pe sv asta nici nu te-am vazut pe sv asta macar o data aolo ai facut si u un amarat de oras si gt te crezi smecher esti founder si crezi ca nu poate sa se atinga nimeni de tn si te ei de alti degeaba la ce vorbesti degeaba ai fost acolo sti ce s-a intamplat nu.
Nu iti cer tie sfaturi si nici nu vreau sa imi dai vreunul.
Hai sa ii chem si pe prieteni mei si sa vedem ce zic si ei despre cum ii faci u ei nici 2 sapt nu au apucat sa se joace si au primit si ban fara sa stie dc nici nu au primit mesaj la ban din cate am inteles.
Bn ma daca sv o sa fie full vreodata o sa fie plin de copii cu probleme gramaticale....daca asa ii tratezi u pe jucatori nu am ce zice ai schimbat subiectul degeaba ai inchis topicul meu cu cerere de unban fara motiv ca sa nu mai comenteze si altul.
Eu am primit ban pe motiv de multiaccont da am intrat pe 2 conturi dar celalalt nu era facut de mn si daca nu vreti mai mult de 1 cont pe jucator la ce nu bagati un plugin de inregistrare pe IP...a daca ziceti ca nu exista va dau eu un sv prin pm si poate va convingeti.


DeenzHD

MineCraft Admin
User avatar
  931
  Mon Oct 17, 2011 9:54 pm
45°57′36″N 23°34′12″E
29
Nu mai fa topicuri aiurea -.- daca vrei sa ii spui ceva la garn puteai sa ii dai pm...
Eu propun un forum ban...


Verus Nullus, Omnis Licitus
Fraternitatem Numquam Periculare


SeziX

Junior Plus
  29
  Mon Oct 01, 2012 4:09 pm
Cel putin Deenz nu ma face cum vrea el pe mn sau pe altul te rog deenz citeste si topicul celalalt inchis de Garnyatar.
Eu o sa fac topicuri atata timp cat astia o sa imi dea ca raspuns o intrebare fara rost....


StreetKiller

Valued Member
User avatar
  472
  Wed Aug 13, 2008 11:41 am
Romania, Iasi
27
Nu ai respectat modelul pentru cerere unban , primesti warn
La urmatoarea abatere primesti ban de pe forum , regulile sunt reguli ori le respecti ori suporti consectinele.
T/C


Slow and steady may not always win the race, but at least it doesn't end up splattered on the walls


Garnyatar

Fondator Pensionat
User avatar
  3040
  Sat May 14, 2011 1:45 pm
Pe scaun
27
Citeste mai bine ce am scris, +1 warn pentru deschiderea topicului aiurea.


furien.profgamers.ro

Image




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: