Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Cerere unban Gr3en91....




 [ 4 posts ] 

SeziX

Junior Plus
  29
  Mon Oct 01, 2012 4:09 pm
Aa trolley tie ti se pare ca sunt cel putin 15 pe sv vostru daca ti se pare inseamna ca tre sa porti ochelari asta ar fi primul motiv.
De cand ai postat u pe cealalta cerere erau 13,12,10 playeri pe sv acum am vazut cam 5,6 playeri pe sv on.
Al 2-lea motiv ar fi ca:marea majoritate a playerilor au sub 18 ani si nu-si permit sa doneze. (exceptie facand plata prin sms. pe langa faptul ca nu poti reincarca doar cu 1 euro pe orange.).
1 Eu nu am mai mult de 18 ani.
2 Nu sunt pe orange.
3 Nu am cartela incarcata.
4 Am spus in cererea pentru helper ca am doar 13 ani.
Tie ti se pare ca te-ai gandit prea mult inainte sa scri ce ai scirs???
5 Eu nu am neovie de mob spawner poti sa il faci singur mai bine iti pierzi 15-30 min sa faci unul artificial.
6 Dc ar contribui un player daca are ban pe sv?Poate altul dar eu nu contribui daca am ban.
Va rog sa raspunda la aceasta cerere susperio cel de la care am luat ban alex sau cbla cineva mai sus
de preferar un admin bun sau un founder.
Faceti o ararata de exceptie daca va doriti ca sv asta sa mai functioneze.
Poate ca un player ii placea acest sv si dorea sa mai aduca cativa prieteni sa joace cu iei impreuna dar primind ban la ce sa mai aduca si pe altcineva daca el nu mai are voie sa joace.
Va rog doar sa va ganditi asa pierdeti playeri mai bine sa aveti un sv full decat sa aveti 5,6 playeri pe sv din care o sa plece si aia deoarece sv este gol si nu are cu cine juca.
ex.Eu am adus pe 2 prieteni Kezzar sau ceva de genul am si uitat cum il cheama si pe ScoobyDoo.
doi prieteni de ai mei kezzar a primit ban iar ScoobyDoo a plecat ca nu mai avea cu cine juca sau si el a primit ban nu am discutat cu ei pe tema asta va pot dovedi stiu unde e fosta noastra casa pe care avem un semn pus de kezzar sau de ScoobyDoo pe care scrie numele nostru si ca este casa noastra.
Daca ati dat ban cuiva ati dat cu piciorul la mai mult de 1 player.
Acest joc nu e un Counter Strike este un sand box la care te distrezi mai bine in 3,4 jucatori.


Last edited by SeziX on Wed Dec 05, 2012 2:59 pm, edited 1 time in total.



Garnyatar

Fondator Pensionat
User avatar
  3040
  Sat May 14, 2011 1:45 pm
Pe scaun
27
Salut,
Din cate am citit, am observat ca ai luat ban pentru multiaccount. Sunt complet de acord cu trolley, insa as mai adauga ca mai bine serverul cu 5-6 jucatoru cu cap, decat full de copii ce nici nu stiu sa vorbeasca corect gramatical.
Nu sunt in putere sa decid daca banul tau ramane sau nu, insa ce e de mentionat este ca banul a fost dat corect.De asemenea iti recomand sa nu mai vi atat de ofensat, cu atitudinea ta nu vei lua unban niciodata.
edit:Am observat ca ai mai scris cate ceva. Daca este cum ai zis tu, ca iubesti serverul si vrei sa joci pe el impreuna cu prieteni, nu faceai multiaccount. Presupun ca stiai foarte bine ce face cand ai facut-o(eram martor pe server, mie ai vrut sa imi vinzi un sponge si te-am intrebat de unde il ai, iar tu ai raspuns sincer din multiaccount). Dupa fapta si rasplata bunul meu prieten!


furien.profgamers.ro

Image


SeziX

Junior Plus
  29
  Mon Oct 01, 2012 4:09 pm
Garnyatar daca u nu esti in putere sa decizi unban la ce te bagi in seama?Am zis cineva care sa poata sa ma ajuta nu vorbe in vant zise degeaba care nici nu au un rost anume.


Garnyatar

Fondator Pensionat
User avatar
  3040
  Sat May 14, 2011 1:45 pm
Pe scaun
27
Ok, cauza pierduta. Nu are rost sa va pierdeti timpul cu un asemenea copil.Daca asa sunt si prieteni tai, numai bine am scapat de inca cateva buruieni.
T/C
Sfat: nu mai deschide topic de unban cu o asemenea atitudine, niciodata nu vei primi ceva vorbind in felul asta!


furien.profgamers.ro

Image




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: