Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Vorbiti cu adminii




 [ 43 posts ]  1, 2, 3

Admin

Founder
User avatar
  129
  Wed Jul 09, 2008 5:00 pm
Subiect pentru discutii cu adminii serverului C.S 1.6 Public.
-Folositi un limbaj civilizat


iv@n E229

Fondator Pensionat
User avatar
  802
  Tue Feb 02, 2010 4:19 am
PROFGAMERS PUBLIC SERVER
adminii la treaba, unde sunt adminii :whistle: intra numa codati pe server
ar trebui sa fie cel putin 2 admini pe server



sytos

Junior
User avatar
  4
  Fri Dec 31, 2010 2:39 pm
iasi
34
Alex wrote:
1. nu mai faceti abuz de iconite
2. vezi un codat, intri spec, faci demo si il prezinti la un admin/forum si problema se va rezolva...
3. ivan a procedat bine, cand un jucator este facut codat pe nedrept de cele mai multe ori iese de pe server din cauza asta...
4. de mos craciun..poate ai auzit deja ca....e un bosorog imaginar...dar de coduri in cfg...iti spun eu... NU EXISTA !


poate ca e veche dar tin neaparat sa spun .......(dar de coduri in cfg...iti spun eu NU EXISTA)........te inseli amarnic.........gandestete bine si ai sa vezi ca o sa te contrazici singur :closedeyes:


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
sytos wrote:
Alex wrote:
1. nu mai faceti abuz de iconite
2. vezi un codat, intri spec, faci demo si il prezinti la un admin/forum si problema se va rezolva...
3. ivan a procedat bine, cand un jucator este facut codat pe nedrept de cele mai multe ori iese de pe server din cauza asta...
4. de mos craciun..poate ai auzit deja ca....e un bosorog imaginar...dar de coduri in cfg...iti spun eu... NU EXISTA !


poate ca e veche dar tin neaparat sa spun .......(dar de coduri in cfg...iti spun eu NU EXISTA)........te inseli amarnic.........gandestete bine si ai sa vezi ca o sa te contrazici singur :closedeyes:


Depinde cine ce intelege prin coduri, prin config exista multe exploituri, si multe sunt considerate cheaturi/hackuri, si interzise, cel putin la noi.
Asta e deja offtopic si va fi mutat.


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


Alex

Founder
User avatar
  1528
  Wed Jul 21, 2010 8:40 pm
Iasi
29
sytos wrote:
poate ca e veche dar tin neaparat sa spun .......(dar de coduri in cfg...iti spun eu NU EXISTA)........te inseli amarnic.........gandestete bine si ai sa vezi ca o sa te contrazici singur :closedeyes:


aim/speed/wall nu poate fi numai cu cfgul...


Cbla

Fondator Pensionat
User avatar
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Alex wrote:
sytos wrote:
poate ca e veche dar tin neaparat sa spun .......(dar de coduri in cfg...iti spun eu NU EXISTA)........te inseli amarnic.........gandestete bine si ai sa vezi ca o sa te contrazici singur :closedeyes:


aim/speed/wall nu poate fi numai cu cfgul...


Corect, dar exploituri ce sunt cam "wall", no/low recoil, alte exploituri sa tragi "mai bine", sa vezi prin smoke, si altele se pot, e o lista lunga, si sa fim seriosi, unele din aceste se pot numi direct cheat...


Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge


cristi

Banned
User avatar
  120
  Sat Jun 20, 2009 12:34 pm
33
1337 wrote:
se vede nivelul de profesionalism al adminilor..
pana si aia de 2 ani au mai multa minte ca voi..." royal.. n00b si iv@n "

degeaba aveti admin frate.. degeaba stati spectatori pe playeri..
acum inteleg de ce serverul nu are playeri.

hai pa !


ne-ai lovit la corasone cu asta .


royal19r

Junior Plus
User avatar
  25
  Mon Jul 21, 2008 11:57 am
36
prietene aici prostia se plateste tu ai vorbit si nu noi eu iti dadeam fuck off fara discuti zi mersi ca ti sa dat ban si dupaia scos invata sa vorbesti nu sa ne iei da sunt codat si care e faza? normal ca tiai lua fuck off fara sa apuci sa termini raspunsu



nu stiu cum mai ai curaju sa mai vi aici sa postezi ori esti nesimtit ori nu ai ce face noaptea asta si vrei sa ne enervezi



vad ca ai nesimtire de copil care nu are altceva de facut decat sa fie enervant EU CER BAN PE FORUM SI SERVAR PENTRU PRIETENU NOSTRU + D POST






ORICUM DACA TE PRIND EU TE BANEZ CAND O SA CITESTI REGULILE ATUNCI POTI JUCA LINISTIT DIN PARTEA MEA


Last edited by royal19r on Mon Feb 28, 2011 12:35 am, edited 2 times in total.



^3D^

Silver Member
  623
  Wed Sep 03, 2008 4:12 pm
Bucharest
37
1. Andi, te inteleg, esti suparat ca ai luat slowhack aiurea, dintr-o gluma. Noi avem o regula mai speciala: nu se fac glume cu si despre coduri, pentru a nu ingreuna sarcinile adminilor. Ne cunoastem de peste 5 ani, stiu cum joci si stiu cum faci cand se greseste grav la adresa ta.
2. Adminul care a dat slowhack: ai gresit, se da maxim ban permanent, fara slowhack. Sau ce a zis cristi.
3. Royal, omu a cerut niste explicatii. Trebuie sa intelegi ca omu' a luat slowhack aiurea, cam avea dreptul sa faca acest lucru. Poate nu pe tonul asta, dar are circumstante, pune-te un pic in locul lui. Si nu uita, tu ca admin reprezinti acesta comunitate, si oricat de suparata e persoana, nu ai voie sa jignesti sau sa provoci persoana respectiva. Si nu ai voie sa ameninti, decat dak regulamentul permite.


1. Cititi regulile forumului si al serverelor!
2. Respectati regulile si membrii comunitatii!
3. Nerespecatarea regulilor se poate lasa cu sanctiuni!
4. Sanctiunile multiple se finalizeaza cu ban permanent pe forum!
5. Multumesc ptr intelegere!!
6. Incercati sa scrieti cat mai corect in romana!
Have fun and good luck!!


royal19r

Junior Plus
User avatar
  25
  Mon Jul 21, 2008 11:57 am
36
ma nu eu iam dat nici cristi, omul a luat..... il inteleg nu zic ca nu dar ti se scoate banu se cere scuze.... si dupaia te intorci si incepi sa te iei de lume, asa nu se face. iam zis ca nu suntem noi de vina deci cand o sa citeasca regulile atunci o sa intelaga si pe mine, nu am fost de acord pentru slow si mam luat de cel care a dat si miam cerut scuze in numele lui, sa inteleaga ca sa gresit. da neam cerut scuze chiar daca nu iam dat noi ..... dar nici chiar asa si eu am fost in locul lui de foarte multe ori si nu am venit sa fac pe orice admin vad incompetent tiam zis ca nu noi tiam dat eu debia intrasem miam cerut scuze si eu si cristi in numele lui, si tot pe mine ma insulti ..... usor cu insultele pe unde vezi



Edy punete tu in locul nostru joci linsitit si vine si te ia la 11 metri desi tu lai certat pe cel care a dat ...... tot noi cadem tot noi suntem vinovati chiar daca am zis vezi ca nu e bine cum faci... vezi ca iai dat degeaba..... punetiva si voi in locul nostru ..... nu ca suferim iam zis de 5 ori nu noi am dat termina.. daca e greu asta de inteles imi pare rau ca mam bagat desi stiu regulile foarte bine....... si regula zice foarte bine ( daca ai probleme cu adminu si te simtit ignorat jignit dute pe forum fa acolo cearta care tu o faci acum pe servar) ce vroiai sa ii fac normal eram obligat sa ii dau gag.. si sa il lasa sa fie nervos iam zis frumos nu noi termina cauta forum scrie acolo mam bagat ca eram de fata nu ca as fi suferit sau cred prea mult in lucruri care nu exista aici.... puteam sa ii dau gag si sa il las in pace nu sa ma ia cu incompetenti cu jet cu pa!!! cand eu iam zis dute pe forum si scrie acolo






si app ioana nu are nici o treaba normal ca faci crize cand tu vi si te iei de totii termina cu insultele ca nu ne cunosti habar nu ai de cate ori am fost banat ca tine dar nah ce sa intelegi tu poate sa zica cine o vrea ce vrea daca odata te mai vad pe servar si ma iei cu facze din astea nu tin cont trebuia sa iti dau gag sau ban temp pentru jignire sa nu uiti asta chiar daca esti prieten cu cine esti nu esti prea mare fata de noi te asigur


Last edited by royal19r on Mon Feb 28, 2011 11:09 pm, edited 2 times in total.



cristi

Banned
User avatar
  120
  Sat Jun 20, 2009 12:34 pm
33
royal19r wrote:


Mda are dreptate roy ce zice.Si chiar asa am si facut puteti sa verificati logurile :D. Cred ca era mai bine daca ii dadeam ban temp cu motivu sa citeasca regulile decat sa ne enervam noi ca prostii explicandu-i ce s-a intamplat.Si atunci ar fi fost toata lumea impacata.


raven

Junior
User avatar
  14
  Sat Nov 13, 2010 7:48 pm
Bacau
34
Dragii mei admini si playeri.. adica mai pe scurt toti... eu sunt , din pacate, vestita pentru modul meu de a fi si de a vorbi.. nu e o calitate... dar eu cand te-am injurat am facuto p privat deci 1 la mana nu ti-am gersit cu nimic in mod direct si 2 la mana te-ai simtit insultat. Asta inteleg dar intelege si tu ceva. Viata nu e corecta!! Obsinuieste-te cu ideea !!
Si daca ma mai bagi pe mine la mijloc in chestii care nu am treaba in mod direct o sa afli si de ce sunt asa de vestita pentru limbajul meu si felul meu de a fi... si sincer nu iti recomand... nu de alta... dar n-am chef sa ma cert cu nimeni

Cu respect pentru admini! V-am pupat pe portofel:))


^3D^

Silver Member
  623
  Wed Sep 03, 2008 4:12 pm
Bucharest
37
Stai linistit Roy ca am fost pus de multe ori in situatia ta si a lu' Andi.
In fine, alta data aveti grija cum utilizati comenzile.
Raven, am zis si un post mai sus, fara amenintari inutile.


1. Cititi regulile forumului si al serverelor!
2. Respectati regulile si membrii comunitatii!
3. Nerespecatarea regulilor se poate lasa cu sanctiuni!
4. Sanctiunile multiple se finalizeaza cu ban permanent pe forum!
5. Multumesc ptr intelegere!!
6. Incercati sa scrieti cat mai corect in romana!
Have fun and good luck!!


raven

Junior
User avatar
  14
  Sat Nov 13, 2010 7:48 pm
Bacau
34
Omule eu am alta treaba mai buna de facut decat sa amenint lumea... nu am amenintat ci doar am avertizat.. anuntat sa zic asa...


iv@n E229

Fondator Pensionat
User avatar
  802
  Tue Feb 02, 2010 4:19 am
PROFGAMERS PUBLIC SERVER
este a doua greseala imi cer scuze





Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: