Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Forum rules


Cautati Voturi si Apasati Semnul +
||
\\//
Image

Google your nickname...




 [ 10 posts ] 

jimmy_bones

Junior Member
User avatar
  94
  Fri Aug 03, 2012 9:06 pm
Bucuresti, RO.
36
Acest topic l-am facut special pentru a vedea ce poveste au nick-urile noastre cu care jucam cs (in special al meu :whistle: )
Cei care nu gasesc nimic despre nick-urile lor, pot inventa o povestioara frumusica si cu putin umor (fara injuraturi de preferat :lol: )

Hai sa vedem cine le are cu imaginatia :wub:

jimmy_bones wrote:
Va bagati? sa cautati pe google nick`ul vostru de la cs si sa aratati aici ce ati gasit sau ceva in genul, ca banuiesc ca nu toti aveti nick`uri ca al meu... :bop:

Image

(numele meu e luat din filmul care apare in imaginea de mai jos, pentru cei care nu stiu)
Image



:rolleyes:

[nu am stiut unde sa fac post`ul, daca este deschis in alta parte puteti sa il mutati, va rog frumos]


Image


"Am ajuns o țară plină de secături, o țară minoră,"

"Cazută rușinos la examenul de capacitate în fața Europei."


rbk

Privileged member
User avatar
  667
  Tue Aug 02, 2011 12:38 am
Everywhere
29
Hmm, pai sa vedem :))
rbk vine de la firma "reebok", dar de.a lungul timpului multi jucatori au crezut ca vine de la numele Rebeca, si ma considerau fata :)).
Doriin[c4] este numele meu, si am pus 2 de "i" ca sa se vada ca imi place sa pun punctul pe "i" , iar c4 de la bomba teroristilor care o iubesc . :))


I am what I am .
[c4]


Chrom

Server Owner
User avatar
  881
  Tue Mar 29, 2011 5:33 pm
nickul meu "Chrom" provine de la un zeu fictiv din filmul "Conan" (cel vechi), zeul are multe nume si variante de scriere, unele pot fi: Crom, Krom sau Chrom, iar acesta este un zeu hiborian, puteti verifica daca doriti, ba chiar va rog, ca sa intelegeti si sa nu-mi mai spuneti "Chrome" :

http://www.marvunapp.com/Appendix/crom.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Crom_%28fictional_deity%29

si tin sa adaug ca, nick-ul meu nu are nicio legatura cu "Google Chrome" sau cu "Chromium" (element chimic) sau "Chrome plating" (placaj cu crom, ptr masini si alte prostii de fitze)


GoGu.BoT.fArA.eXp

Silver Member
  620
  Tue Sep 20, 2011 5:29 pm
37
Am mai fost si eu intrebat de unde vine nick-ul meu "GoGu/BoT.fArA.eXp??", acu vad ca se lasa cu explicatii majore :excited: . Gogu era, pe vremea cand eram tanar si nelinistit numele unui bong home made si care il foloseam 1 data pe saptamana cu vreo 2 prieteni in aventurile noastre cu "legalele legale" cum ii spune Youtube-ul chiar EL.
Spoiler: show

Apoi m-am apucat de counter-strike war3ft si cum nu prea aveam legatura cu noul mod, dar care mi-a placut la nebunie si nici skill nu prea aveam, am adaugat la gogu... bot fara experienta.Cam asta e cu gogu mai asteptam si alte nume spre elucidare.


Image
Ajutați serverul cu un vot
Intrați pe site-urile de mai jos și votați serverul.

Site: http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-g ... 10075.html

Site: http://servere-cs.celife.ro/server.php?id=8244

TIP: căutați Voturi: X (Votează) și apăsați-l!

Fiecare vot contează.
Vă mulțumim!


Ofis

Server Owner
User avatar
  423
  Mon Mar 05, 2012 1:47 pm
Eu daca dau un search pe net gasesc numai mobila si birouri clar ! Dar porecla de "Ofis" vine de la un pustiulica (copilul unui tovaras) care pe vremea aia avea vreo 2-3 ani si nu-mi putea spune Iosif. Mereu pronunta numele meu si nu se auzea decat Ofis :laugh: iar de atunci toti apropiatii ma strigau asa


Cand barbatul are o situatie proasta, cauta o femeie. Cand situatia se imbunatateste, mai cauta una.

http://stats.profgamers.ro/player.php?id=296645


Rapy

Silver Member
User avatar
  582
  Tue Nov 13, 2012 6:18 pm
25
Daca caut "Rapy" imi apare ca poate am vrut sa scriu "Rappy" nici nu am stiut ca este asa cantaret sau ce mai este si asta ..
Image



Si multe imagini cu puiul asta ( Cand am download-at imaginea imi apare "psu rappy" )
Image
Image


Dar defapt nick-ul meu l-am luat de pe o sacoşă , acolo scria THE RAPY - indragind numele mi l-am pus la cs a 2-oa zi , dar cand m-am uitat inca o data , acolo nici nu scria THE RAPY dar cu totul altceva .(atunci era noapte si nu am vazut bine ) - oricum nu mi l-am schimbat chiar si daca scria altceva , ca imi placuse Rapy :) - multi cred ca mi-am pus numele "Rapy" pentru ca imi place muzica "rap" , recunosc imi place , dar nu de la el provine numele meu ;)









---------------------------------------






Edit : Deabia acum am aflat :blink:


Last edited by Rapy on Tue Apr 23, 2013 11:03 pm, edited 2 times in total.



Anonymus

Privileged member
  20
  Fri Apr 27, 2012 2:20 pm
Sa raspund si eu....Anonymus vine de cand eram eu in vremurile tineretii...erau i voga cei de la Anonymous .. si eu ma dadeam asa un mic hackeral si atunci am ales sa il pun si pe CS ... Multi au zis ca e incorect , dar eu l-am pus asa intemtionat :)


jimmy_bones

Junior Member
User avatar
  94
  Fri Aug 03, 2012 9:06 pm
Bucuresti, RO.
36
Anonymus wrote:
Sa raspund si eu....Anonymus vine de cand eram eu in vremurile tineretii...erau i voga cei de la Anonymous .. si eu ma dadeam asa un mic hackeral si atunci am ales sa il pun si pe CS ... Multi au zis ca e incorect , dar eu l-am pus asa intemtionat :)


poate nu au inteles ca nu e vorba daca e corect sau nu, eu zic ca e bine asa, daca il scriai corect pe urma iti spuneau "uite-l si pe asta, copiaza numele altora" , etc..

Multumim Romania pentru libertatea care ne-o ofera Internetul in ziua de azi, ca de nu, pana acum eram cam toti la puscarie...si ma refer la cei care frecventeaza internetul zi de zi :bow:


Image


"Am ajuns o țară plină de secături, o țară minoră,"

"Cazută rușinos la examenul de capacitate în fața Europei."


Garnyatar

Fondator Pensionat
User avatar
  3040
  Sat May 14, 2011 1:45 pm
Pe scaun
27
Garnyatar? de la ce vine oare?
Multi mi-au spus ca, cand vad nickname-ul meu se gandesc la gratar, insa nu are nici o legatura cu asta. Nickname-ul a fost ales de mine de pe un generator online de nicknameuri(ce combina literele intr-un mod anume) de acolo iti alegi ce combinatie iti place iar Garnyatar suna promitator, plus ca poate fi si "alintat" Garny
Cautati pe google Garnyatar si surprize surprize, veti gasi profgamers.


furien.profgamers.ro

Image


Rapy

Silver Member
User avatar
  582
  Tue Nov 13, 2012 6:18 pm
25
Garnyatar wrote:
Garnyatar? de la ce vine oare?
Multi mi-au spus ca, cand vad nickname-ul meu se gandesc la gratar, insa nu are nici o legatura cu asta. Nickname-ul a fost ales de mine de pe un generator online de nicknameuri(ce combina literele intr-un mod anume) de acolo iti alegi ce combinatie iti place iar Garnyatar suna promitator, plus ca poate fi si "alintat" Garny
Cautati pe google Garnyatar si surprize surprize, veti gasi profgamers.

https://www.google.md/search?q=Garnyata ... 1152%3B864
:clap: Acolo sunt pozele de pe forum ( Doggy , Garnyatar , Daniela , k3nZz0r , chiar si eu ( etc ) :) )




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: