Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Forum rules


Cautati Voturi si Apasati Semnul +
||
\\//
Image

Sa ne cunoastem mai bine




 [ 59 posts ]  1, 2, 3, 4

Name

Fondator Pensionat
User avatar
  4652
  Wed May 04, 2011 12:38 am
Campania Noi Vrem Respect
29
Daca doriti sa afle si altii cu cine joaca pe server, puteti posta aici cate ceva despre voi.


plm.vedem

Junior
  1
  Sat Oct 30, 2010 6:37 pm
Salutare!numele meu este Ionutz si sunt din Timisoara.Am 18 ani si joc Counter-Stike 1.6 de aproximativ 5 ani...
Pe server pot fi gasit sub numele de raidenco sau Ionutz,sau mai nou mi-a venit in cap un nume funny: ****.vedem :laugh:
Nu ma consider un jucator extraordinar sau pro,dar am si eu momentele mele cand joc destul de bine :)
Cam atat despre mine.. ce sa va mai spun... ne vedem pe server sa va vad cat de buni sunteti :twisted:

Bafta :wave:

P.S.: Serverul este super tare si bine gandit.Felicitari!


NikCross

Junior
  1
  Sat Oct 30, 2010 10:34 pm
Salut, ma numesc dorin am 14 ani si merg pe 15 joc cs de 4 ani si sper sa raman in comunitatea aceasa, ador faza la server cu elfu ca iti da jos arma e ceva special nam mai intalnito pe servere :)


ClynC

Banned
User avatar
  602
  Wed Nov 03, 2010 12:06 am
Brasov City
29
In primul rand vreau sa i multumesc lui Nik ca mi a dezvaluit faza cu elful:)) nu o stiam si in al doilea rand sa ma prezint: Ma numesc Flavius prietenii imi spun ClynC (vine de la Clinciu numele meu de familie) , am 16 ani joc CS de la 11 ani, sunt din Brasov , ma laud foarte mult cand joc CS pt ca sunt bun o sa vedeti pe server. Ma puteti gasi cu numele ClynC -> ReDNoX -> RnX -> TheDice ;X :yahoo: . Totodata urasc codatii deci nu ii suport in nici un fel...cum am prins un codat nu stau la discutii fac demo ii dau ce cred eu ca merita si bineinteles o sa fac o lista la Reclamatii Playeri unde o sa pun cui i am dat si ce ..aa si de ce !
Cam atat ! Succes :wave:


:yahoo: ClynC :yahoo:
Image
Image
:yahoo: ID: fleavius :yahoo:


^3D^

Silver Member
  623
  Wed Sep 03, 2008 4:12 pm
Bucharest
37
Bine ai venit printre noi


1. Cititi regulile forumului si al serverelor!
2. Respectati regulile si membrii comunitatii!
3. Nerespecatarea regulilor se poate lasa cu sanctiuni!
4. Sanctiunile multiple se finalizeaza cu ban permanent pe forum!
5. Multumesc ptr intelegere!!
6. Incercati sa scrieti cat mai corect in romana!
Have fun and good luck!!


KGDDKG

Banned
User avatar
  174
  Sun Jan 23, 2011 9:41 pm
Romania jud.Timis com.Giarmata
30
Buna ma numesc Dan am 17 ani numele pe sv ii KGDDKG k-kid,G-Ghimici (numele de familie),D-Dan,D-Darius (fratele meu),K-kid,G-Ghimici joc cs de aproximativ 5 ani sunt din timisoara si imi place multttttt acesv sv mai ales wardem :excited: cand ma da in baza adversa :)) super tareeeeee :clap: cam atata despre mine voi???? cf????? apropo daca vreti sa vorbiti ceva cu mine in privat astai id meu de messenger: kgddkg



Last edited by KGDDKG on Thu Feb 03, 2011 6:12 pm, edited 1 time in total.



SantA *<[:]

Privileged member
User avatar
  742
  Sat Nov 06, 2010 9:16 pm
Borås, Sweden
28
http://www.profgamers.ro/pages/santa.html :D
(Special thanks to Cbla for making this lil' page for me!)



ShadowMan

Banned
User avatar
  1097
  Thu Feb 17, 2011 4:50 pm
Deta Timis
25
Salut ma numesc ShadowMan..prieteni de cs imi zic Shady dar in realitate ma cheama Bude Florin .....prieteni imi zic Florinel sau Florian.... mam gandit sam pun nickul acesta pt ca am jucat pe un sv...pe care banu joaca cuvantu .. nu va zic mai multe ... mam gandit sa traiesc in umbra....dar is om ..nah si de aceea ma cheama asa.Am 13 ani stau in Deta jud Timis (vara si vacanta la Timisoara ) ca sa vb la privat bagati id meu florinbude@yahoo.com si skype florinbude.


change

Junior Member
User avatar
  60
  Sun Feb 13, 2011 2:44 pm
Salutare tuturor ma numesc Campean Alin sunt din Teius jud. Alba pe server ma gasiti usor pentru ca intru foarte des...Nikurile mele sunt: principale:Change restu' :D: Lordi , ght , pgL , DeViL Is A LoSeR , oAie , PerFecT DreAm , No Limit , Outer limit si OnlySTil3 :D:D am 14 ani joc cs de 1 si ceva ... cred ca ma descurc destul de bine si va astept pe sv sa va dovedesc ;)







Nik:Change ;)
ID:misto_alin ;)
Descriere:Beti mancati io platesc ;)


DEATHWING

Fondator Pensionat
User avatar
  1987
  Thu Mar 24, 2011 9:43 pm
26
Salut ma numesc cristi, prietenii mei imi zic chris.pe server joc intotdeauna cu niku: DEATHWING sunt din bucuresti sector 5. am 14 ani si joc cs de 3 ani.pt mai multe detalii despre stilul meu de joc intrati pe sv :D


Timpul nu iarta pe nimeni...


Last edited by DEATHWING on Thu May 12, 2011 11:06 pm, edited 1 time in total.



ScreamMoM

Privileged member
User avatar
  159
  Tue Nov 30, 2010 10:40 pm
Targu Mures
31
Sa ma prezint si eu :)) Ma cheama Giovanni sunt din Lupeni ( Hunedoara) am 18 imediat 19 ani, joc cs. cam de vreo 8 9 ani de zile nu mai stiu exact, de pe vremea cand se juca cs 1.5 :)) sau pt altii primul tip de MU Online :))=)) nu sunt un jucator PRO, se mai intampla sa am zile in care golesc serverul :))
Comunitatea prof Gamers am intalnit-o undeva prin anum 2008 daca nu ma insel:-? cand era prima comunitate infintata:P Joc cs gen war3 de prin 2006 2007 ceva de genul si prima oara cand am jucat am fost fascinat, am mai incercat multe alte servere dar ori erau pline de codati ori erau reguli stupide...unele nu erau setate prea ok si tot asa, pana mi-a zis intr-o zi Cristi ( CRISTI FCBR *daca nu ma insel asa are nick-ul :P ) de acest server si am ramas fascinat de el!
Ce sa va zic??? E un server super OK le spun tuturor sa il incerce si pun pariu ca va ramane pe el :P


Necro85254

Privileged member
  10
  Mon Apr 18, 2011 5:21 pm
Ma numesc Dan, Sunt din Baia Mare, am 13 ani joc cs de vreo 4 ani, ma consider un jucator mediu care respecta regulile si abia asteapta sa apese pe war3ft din meniul cs-ului :yahoo: :love:


CL-u catre Teroristi:
-TERORISTI !, sa luptam pana la unu.
-De ce pana la unu ?
-Pentru ca la unu jumatate mergem la baut
:laugh: :drool: :laugh: :clap: :laugh:


sdaff

Privileged member
  24
  Wed Apr 20, 2011 12:02 pm
sunt paul sunt din alba imi place cs mult jocul meu preferat joc de vreo 3-4 ani cam atat:P nick 32 porecla willy


Sp1n

Banned
User avatar
  17
  Thu Apr 21, 2011 11:14 am
Salutaree....Sunt Sp1n , sunt din Zalau , am 18 ani si joc cs de 8-9 ani.Am descoperit serverele de war3 acu' vreo 4-5 ani si de atunci am jucat mai mult pe acestea .Serverul vostru ii sooper :yahoo: :yahoo: :excited: :excited: :drool: :drool: si mi-am chemat ff multi prieteni fascinati de acest gen de sv la voi pe server(un exemplu Necro.. care a scris mai sus;)) ) .Jocul meu preferat cs source (fost jucator in alltherage si [aTw] http://www.youtube.com/watch?v=oF11oht5bok[alltherage PhenomeN]....fost jucator de cupe nationale:D...dar din pacate n-am mai jucat cs de 2 ani aproape si am cam scazut in calitate dar sper sa ajung din nou la aceleasi performante).Lucrul care ma dezgusta si ma enerveaza cel mai mult sun CODATII X(X(XX( , si as face orice sa scap de ei (demo si le dau la admini sau le pun pe forum)
Aveti cea mai tare comunitate si ff compacta si bine organizata:D.Felicitari oamenilor din spatele acestui"proiect" :clap: !
P.S. Va astept pe server sa fac macel:))!


War

Most Valuable Player
User avatar
  388
  Mon Apr 11, 2011 9:11 pm
27
Salut !
Numele meu este Stefan si am 14 ani. Sunt un jucator mediu de cs dar am si eu momentele mele :excited:. Am invatat de pe acest sv cam care e treaba cu war3 si imi place :D .
Va urez bafta la toti :laugh:





Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: