Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

  • » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)


Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Serial: Firefly (2002 - 2003)




 [ 3 posts ] 

Alex

Founder
User avatar
  1528
  Wed Jul 21, 2010 8:40 pm
Iasi
29
Image


Opening Credits


Nota IMDB - 9.4
Nota personala - 10


Descriere
Cãpitanul Malcolm Reynolds, un veteran dintr-un rãzboi civil intergalactic, trãieste în prezent la bordul navei sale, Serenity.

El conduce un echipaj mic si divers, dar când ia la bordul navei doi noi pasageri, un tânãr doctor si pe sora acestuia care este telepaticã, primeste în schimb mult mai mult decât îsi dorise.

Cei doi erau dezertori ai coalitiei care domina universul si, astfel, Serenity este prinsã între forta militarã de neoprit a Aliantei, o furie canibalicã a natiunii Reaver, si un alt pericol ascuns în inima navei spatiale...


====================================================================================================

Serialul a fost anulat dupa primul sezon, nu stiu din ce cauze. Fanii au facut urat ca serialul a ramas fara sfarsit si producatorii au scos un film numit Serenity pentru al termina...


Faust

Junior Member
User avatar
  102
  Fri Aug 05, 2011 10:31 pm
LocalHost
E fain dupa Trialer


Image


Alex

Founder
User avatar
  1528
  Wed Jul 21, 2010 8:40 pm
Iasi
29
mie mi-a placut foarte mult, a fost primul meu serial SF la care m-am utitat cap-coada... dar la film ( cica a fost un fel de sezonul 2 ) nici daca se chinuiau nu puteau sa il faca asa de prost. Nu are rost sa va povestesc, daca va place serialul va recomand sa va uitati si la film chiar daca e prost...
Singurul lucru bun din film e nu iau omorat pe toti din nava firefly si au lasat un loc pentru un alt film/sezon desi nu cred ca o sa mai fie ceva...

PS : ala nu e trailer e openig credits ( deschiderea episodului ).




Quick Reply 

Subject:
Message:
 


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: