Bun venit pe Profgamers.ro

Salut!
Detii un server? Atunci este clar ziua ta norocoasa !
Hai cu serverul tau in comunitatea Profgamers si primesti gratuit urmatoarele :

• » DNS nume.Profgamers.ro
  • » Categorie  + Moderator la sectiunea serverului .
  • » Statistici gratuite pentru serverul tau
  • » + multe alte (vezi aici lista completa de beneficii)

Multumim,
echipa Profgamers Romania

Suntem in cautare de server, pentru mai multe detalii va rugam sa contactati prin pm un administrator.

Forum rules

[EN]
Forum Rules
1. Respect the general rules and regulations.
2. Before posting (eg. questions, for support, etc.) please use the search.
3. Use suggestive titles for new subjects otherwise they will be deleted.
Users who don't respect the rules and regulations will be sanctioned!

[RO]
Regulament Forum
1. Respectati regulamentul general de pe site.
2. Inainte de a posta (ex. intrebari, pentru suport, etc) sunteti rugati sa folositi cautarea.
3. Pentru subiecte noi va rugam sa folositi titluri sugestive altfel vor fi sterse.
Utilizatorii care nu respecta regulamentul vor fi sanctionati!

Cereri Admin/Slot/Nume rezervat

[ 4 posts ] 

SCHELET3

Junior
  2
  Fri Apr 29, 2011 11:27 pm
-Numele jucatorului:|xXx|ScheleT3
-Varsta:20
-De cat timp jucati pe Server / Media timpului petrecut pe Server:de cateva zile pe acest server.
-Motivul pentru care credeti ca meritati Slot/Admin:pentru ca intra foarte multi codati si as vrea sa am grija de server sa nu mai intre codatii...si sa le fac pe plac jucatorilor. ;)
-Eventuale mentiuni:joc foarte des counter-strike si joc mai tot timpul zilei.Si voi colectiona persoane pe server...

mersi de intelegere si astept un raspuns pozitiv.:D

Cbla

Fondator Pensionat
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
Cred ca de azi, statistica se actualizeaza odata pe zi, iar tu nu esti in el.
Steam ?

Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge

SCHELET3

Junior
  2
  Fri Apr 29, 2011 11:27 pm
Vrei sa postez odata p zi frt??..nu am steam am cs 1.8 goicea soft si miar placea sa am admin p server:X..

Cbla

Fondator Pensionat
  4423
  Sun Jul 20, 2008 11:30 pm
cbla wrote:
Cred ca de azi, statistica se actualizeaza odata pe zi, iar tu nu esti in el.
Steam ?

Statistica de la serverul de joc mai ...

SCHELET3 wrote:
Vrei sa postez odata p zi frt??..nu am steam am cs 1.8 goicea soft si miar placea sa am admin p server:X..

Ce sa postezi ? Eu am zis statistica de la server se actualizeaza odata pe zi, daca nici asta nu stii ce este ... ceea ce insemana acolo ca din ziua respectiva ai inceput sa joci cu acel nick pe server ... statistica ce iti arata de cand joci pe server si cate minute pe zi, cate kills ai facut etc ... :slap:

CS 1.8 nu exista, inainte sa vii ca "ba exista" (ca scrie pe poza din fundal, unde poti pune orice poza, chair si versiune 1 milion si 1 poti scrie pe acel poza, doi la mana serverul e CS 1.6, nici nu te-ar lasa sa te conectezi daca ar fi alta versiune), du-te pe siteul valve si vezi acolo ce e ultima verziune de CS. Daca nici atat nu stii ... cum vrei sa fii admin? Si nu e vina mea ce stii si ce nu stii. Mai pe romana, fie iti deschizi ochii si te uiti in jur ce si cum, si atunci ai sanse sa fii admin, fie vii cu crezuri si auzite ce nu au legatura cu realitatea si nu o sa primesti niciodata nimic.
Si nu in ultimul rand trebuie sa dai un pic de garantie ca nu joci codat, ceea faci cu un cont de steam si licenta CS1.6 pe el.

Concluzie: am avut noi candidati de venea sa razi si sa plangi, cei ce isi doreau din tot sufletul sa fie admini, altii erau zei si se pricepeau la tot, dar nu gaseau butonul de edit pe forum, altii erau cu CS 1.9 si 2.0 si nu mai stiu ce versiune, dar nu stiau cand are un jucator steam, sau cum afla un IP si nustiu ce, si pana la urma erau varza, de aia sunt niste cerinte minimale, daca le indeplineti bine, daca nu, nu, si atat de simplu.

Image
"The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners" -- Ernst Jan Plugge

Quick Reply 

Subject: